Ankara Rinoplasti olarak, tüm burun estetiği problemlerine uygun çözümler sunuyoruz. Kliniğimize başvuru yapan hastaların burunlarında bulunan şekil bozukluklarını gideriyor, sağlıklı bir görünüm elde etmelerine katkıda bulunuyoruz. Hastalarımız hem estetik olarak güzel bir görünüm kazanıyorlar hem de mevcut solunum problemlerinden kurtuluyorlar.

Ankara Rinoplasti’de burun estetiğine dair her işlem profesyonelce ve en son teknoloji ürünleri kullanılarak yapılır. Alanında uzman doktorumuz Doç. Dr. Zühtü Demir, burun estetiği ameliyatlarında hastanın yüzüne orantılı burunlar elde etmekte ve hastanın arzu ettiği burun yapısına kavuşmasını mümkün kılmaktadır.

Kullanılan 3D Crisalix teknolojisi ile hastadan fotoğraflar çekilir ve dijital ortama aktarılır. Burada 3 boyutlu tasarımları yapılarak, hastanın rinoplasti ameliyatı öncesinde burnunun alacağı şekli görmesi sağlanır. 3 boyutlu teknoloji yardımıyla hasta, ameliyat olmadan burnundaki değişmeleri izleyebilir.

Burun kemeri sorunları, burun ucu kaldırma ya da burun eğriliği gibi problemleri olan hastalarımız, uygun operasyonlarla diledikleri burun şekillerine kavuşabiliyorlar. Ameliyattan hemen sonra ya da ertesi gün taburcu olabilen hastalarımızın burunları birkaç ay içinde son halini alır.